![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/656444472_222599344_1706x960.jpg?itok=dB-NK957)
Пілотний проєкт з обміну старих ламп на світлодіодні триває протягом двох тижнів. Його мета – зменшити навантаження на енергосистему країни та економніше споживати електроенергію, підкреслив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
«З 1 по 15 лютого у відділеннях Укрпошти закарпатці обміняли вже 75 тисяч ламп. Поки триває другий етап реалізації проєкту, а отже отримати нові лампи є можливість в Ужгороді та містах і селищах міського типу», – прокоментував Мирослав Білецький.
За його словами, з 25 лютого стартує третій етап, у межах якого обмін старих ламп на нові економніші буде доступний у всіх відділеннях Укрпошти.
Нагадаємо, програму втілюють у межах міжнародної технічної допомоги ЄС.
Остання зміна сторінки: 17-02-2023 14:01