![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-12-27_15-33-54.jpg?itok=gi7d1bZU)
Електроенергію вимикають, щоб збалансувати енергосистему, яку руйнують рашистські ракети.
Загальну картину, де і що балансувати, бачить оператор системи передачі України – Національна енергетична компанія «Укренерго». НЕК дає завдання зменшити навантаження на певних ділянках. Виконують ці завдання оператори системи розподілу – обленерго. Вони не виробляють електроенергію, а лише слідкують за мережами, через які вона проходить.
Тобто, обленерго не можуть продавати електроенергію – її у них немає. Укренерго теж електроенергію не продає, бо її не виробляє. Це оператор, який відає високовольтними мережами.
Продавати електроенергію можуть її виробники, тобто електростанції. А також трейдери.
Критично ставтеся до того, що пишуть у соцмережах.
Остання зміна сторінки: 18-01-2023 09:47