![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/637b57dd2116a240162845.jpg?itok=Qnc1xiQ-)
У День Гідності та Свободи в обласному центрі Закарпаття вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за право України на вільне європейське майбутнє.
«Саме молодь була рушієм революційних змін та спротиву диктатурі, що стали вирішальними в новітній історії нашої країни», – підкреслив очільник краю Віктор Микита.
Керівництво ОВА разом із головою обласної ради Володимиром Чубірком, молоддю й студентами поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність на площі Народній в Ужгороді та вшанували полеглих учасників Революції Гідності хвилиною мовчання.
Остання зміна сторінки: 21-11-2022 15:52