![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/63218701e14a4710990412.jpg?itok=oWjl2Q33)
Вимушені переселенці з Луганщини можуть звернутися за допомогою в гуманітарний штаб, котрий сьогодні запрацював в Ужгороді. Про це інформує голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
«Поява такого осередку – це один із ключових етапів реалізації Угоди про співробітництво та партнерство, підписаної між Закарпатською і Луганською обласними військовими адміністраціями», – наголосив Віктор Микита.
Гуманітарний штаб працює у будні з 10:00 до 15:00 за адресою просп. Свободи, 52а.
Щоб отримати допомогу, можна звернутися за телефоном +38 (099) 355-12-99 або заповнити гугл-форму за посиланням: https://bit.ly/3dfPiVN
«З перших днів війни Закарпаття продовжує приймати та системно підтримувати вимушено переміщених осіб з різних куточків України. Працюємо заради людей, бо ми – одна країна», – підкреслив очільник ОВА.
Остання зміна сторінки: 14-09-2022 11:15