![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6311a9db74ec1845493775.jpg?itok=h1NwNJm9)
2 вересня на Закарпатті оголосили днем жалоби за воїнами 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, які загинули у бою з окупантами.
Очільник ОВА Віктор Микита відвідав Ужгородський Хрестовоздвиженський греко-католицький катедральний собор, де разом з головою обласної ради Володимиром Чубірком, депутатським корпусом, громадою запалили свічки пам'яті та помолилися за душі захисників, котрі загинули в боротьбі за незалежність.
На території області в храмах усіх конфесій сьогодні одночасно служать молебні за полеглими бійцями, приспустили прапори України на адміністративних будівлях органів державної влади, держпідприємствах, установах і організаціях, у військових частинах.
Остання зміна сторінки: 02-09-2022 11:00