![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62ffa1a4da020657719186.jpg?itok=Rd-eYdw8)
Фахівці Служби освітнього омбудсмена за співпраці з УЦОЯО провели моніторинг дотримання прав учасників освітнього процесу під час основної сесії Національного мультипредметного тесту в різних регіонах.
Перевірили, зокрема, й тимчасовий екзаменаційний центр у Хусті. Тут вдалося створити необхідні умови для абітурієнтів та організаторів тестування.
Служба високо оцінила дії учасників під час повітряної тривоги: всі організовано та спокійно перемістилися в укриття й перебували там понад годину до відбою.
Тестування розпочали вже після закінчення повітряної тривоги, жодних порушень упродовж сесії не виявили. Працівник Служби також поспілкувався з абітурієнтами про їхні враження від проходження НМТ.
Зауважимо, що головним критерієм вибору приміщення для проведення НМТ була наявність укриттів, належного доступу до інтернету та комп’ютерного обладнання.
Остання зміна сторінки: 19-08-2022 20:49