![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62f69bae37dc3369911915.jpg?itok=bwY-RXI9)
Перебуваючи на Міжгірщині, голова Закарпатської ОВА Віктор Микита відвідав вівчарів на полонинах, які саме зараз у горах випасають овець з різних домогосподарств.
«Вони — головний маркер нашої роботи. Більшої щирості годі й шукати. Поспілкувавшись з усіма, відчув саме ті проблемні моменти, котрі тягне на собі кожен із них. Зараз вони — оберіг традицій вівчарства, яке, на жаль, через низку об’єктивних та суб’єктивних чинників частково зникає у громадах», — зауважив Віктор Микита.
За його словами, символічно, що саме сьогодні й саме тут, у горах, разом із власниками фермерських господарств області, котрі спеціалізуються на вівчарстві, заснували Об'єднану асоціацію вівчарів Закарпаття.
Також Віктор Микита спільно з головою Міжгірської громади Василем Щуром передали вівчарям необхідні на полонині речі: ліхтарі, одяг, посуд та інше.
«Щиро дякую Міжгірщині за прийом, конструктив та ефективну роботу. Закарпатська ОВА — надійний партнер громад, котрий готовий всебічно підтримувати місцеві ініціативи», — наголосив очільник області.
Остання зміна сторінки: 15-08-2022 11:44