![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62e811bb6ff6b330480886.jpg?itok=0rV5LkjU)
Близько 300 вимушено переміщених осіб знайшли прихисток у шелтерах Мукачівської греко-католицької єпархії.
Облаштування нових приміщень для переселенців обговорили сьогодні на зустрічі заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський і керівник проєктного відділу Єпархії отець Іван Купар.
«Від початку війни в шелтерах приймають людей, котрі вимушено переселилися з регіонів, де тривають бойові дії. Їм надають тимчасовий прихисток і харчування», – зауважив Петро Добромільський.
За його словами, зараз працюють над реконструкцією додаткових будівель, де зможуть проживати ВПО. Там поселять людей вразливих категорій, зокрема й багатодітних матерів з дітьми.
Остання зміна сторінки: 02-08-2022 08:55