![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62bc91644c3ed047809821.jpg?itok=lGCkj6SX)
Керівництво ОВА продовжує працювати над зменшенням черг авто для розмитнення, пришвидшуючи роботу пунктів пропуску, зокрема й на словацько-українському кордоні.
«За минулу добу наші митники в межах області загалом оформили й пропустили вже 1221 транспортний засіб, ввезений в Україну за пільговим розмитненням», — наголосив очільник Закарпаття Віктор Микита .
За його словами, для зручності громадян з 29 по 30 червня 2022 року Закарпатська митниця продовжила роботу МП «Ужгород-вантажний», «Мукачево» та «Виноградів» до опівночі.
«Спілкувалися з нашими громадянами, які стоять зараз у черзі. Рух відчувають усі, і це, звичайно, покращує настрої людей. Працюємо інтенсивно й безперервно, щоб зробити максимум.
Група ОВА вже в черзі на словацькій стороні, роздає людям холодну воду та проводить моніторинг ситуації», — додав Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 29-06-2022 21:16