![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62b8668e1bed4780124104.jpg?itok=qnDla9mi)
Центр Дія.Бізнес в Ужгороді продовжує надавати необхідну підтримку підприємцям. Від початку повномасштабного вторгнення РФ фахівці опрацювали понад 270 звернень, інформує заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.
«Дія.Бізнес – це потужна ініціатива з розвитку підприємництва в Україні. Особливо вона актуальна під час воєнного стану, коли багато представників цієї сфери потребують підтримки для продовження своєї діяльності. Окрім допомоги закарпатському бізнесу, в центрі запустили декілька спецпроєктів для релокованих компаній», – наголосив Олександр Пацкан.
Йдеться про програму «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» з надання підтримки мікро- та малим підприємствам і спільну з Новою поштою ініціативу безоплатного перевезення обладнання чи продукції під час релокації.
Остання, за словами керівниці центру Лесі Кайнер, передбачає отримання юридичними особами до 10 000 грн на потреби в логістиці за умови відповідності бізнесу певним критеріям.
Також керівниця Дія.Бізнес в Ужгороді повідомила, що в центрі постійно проводять тематичні заходи для підприємців. Так, від початку війни проконсультували 183 осіб та організували 23 події.
Остання зміна сторінки: 26-06-2022 18:30