![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62b58044eebfb403852257.jpg?itok=cj9MO56p)
Очільник ОВА Віктор Микита привітав колектив Закарпатської митниці напередодні професійного свята.
За його словами, в умовах воєнного стану митниця стала однією з ключових державних структур, на яку серед інших було покладено критично важливе завдання щодо прийому та транзиту гуманітарних вантажів від країн-партнерів.
«Водночас від роботи цієї установи в сучасних реаліях безпосередньо залежить діяльність окремих підприємств і цілих галузей, зокрема тих, котрі релокувалися на Закарпаття, залежить ефективність зовнішньоекономічних зв'язків, добробут та безпека життя громадян.
У цей день хочу щиро подякувати кожному. Ми разом робимо важливу справу щодо захисту України.
Особливі слова подяки в цей день ветеранам митної служби, які виховали гідну заміну, здатну успішно виконувати покладені на неї завдання», – наголосив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 24-06-2022 13:00