![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6287d4712e35b241705216.jpg?itok=Qc6UsTCo)
Про координацію роботи з допомоги вимушено переміщеним особам у Закарпатській області йшлося на нараді заступника голови ОВА Петра Добромільського з гуманітарними партнерами.
«У регіоні діють програми грошової підтримки переселенців. Допомогу від партнерських організацій отримали вже близько 110 тисяч людей, ще 27 тисяч зареєстровані, тож виплати надійдуть найближчим часом», – наголосив Петро Добромільський.
За його словами, важливою є і підтримка евакуйованих осіб з інвалідністю. На Закарпатті зареєстровано близько 4,5 тисячі таких українців. Вони перебувають в медичних, спеціалізованих закладах та інших локаціях регіону, однак потрібно створювати додаткові місця для їхнього розміщення.
«Актуальним залишається питання будівництва середньо- та довгострокового житла, надання необхідного обладнання переселенцям для комфортного побуту і дозвілля», – резюмував заступник очільника ОВА.
Остання зміна сторінки: 23-05-2022 09:38