![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62795d779ded2755461397.jpg?itok=If8vL-HX)
Близько 1 500 осіб звернулися на обласну «гарячу лінію» з безоплатної правової допомоги протягом місяця. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.
«Переселенці, волонтери та всі інші отримують юридичні консультації в Центрі правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок вторгнення Росії.
До роботи залучені науково-педагогічні працівники юридичного факультету УжНУ, адвокати-практики та юрисконсульти регіону, тож звернення опрацьовують фахово й оперативно», – наголосив Петро Добромільський.
Ініціативу реалізовують Національна академія правових наук України, Ужгородський національний університет спільно із Закарпатською ОВА.
Остання зміна сторінки: 10-05-2022 08:29