Звернення голови районної державної адміністрації Олександра Небили з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У цьому році ми пізнали ціну миру, на жаль, на власному досвіді. Разом з тим ми пам’ятаємо уроки наших дідів та прадідів: єднатися заради спільної мети, наполегливо працювати, захищати свою Батьківщину та сміливо відстоювати свою патріотичну позицію. І сьогодні ми тримаємося цих цінностей заради суверенітету, безпеки та незалежності рідної України.

Ми завдячуємо ветеранам за їхню мужність та відчайдушність, що допомагали за будь-яких умов зберігати віру в Перемогу. І сьогодні їхні нащадки — наші воїни — боронять нашу Україну, але тепер від рашистських загарбників.

Бажаємо вам мирного неба, щасливої долі, мужності, душевного спокою та впевненості у завтрашньому дні.

Ми — сильні! Ми переможемо!

Слава Україні!

Остання зміна сторінки: 09-05-2022 10:35