![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/626d60b3b1016500600313.jpg?itok=iHRO_6vJ)
На Закарпатті триває робота з дітьми, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.
Як повідомила начальниця Служби у справах дітей ОВА Світлана Якімеліна, упродовж першого кварталу цього року на облік взяли 101 дитину з 37 сімей, зняли – 51 із 24 сімей.
Фахівці соціальної сфери працюють для того, щоб охопити послугами всіх, хто цього потребує. Зокрема, групи з моніторингу перевіряють умови проживання та забезпечення інтересів дітей.
Остання зміна сторінки: 01-05-2022 19:43