![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62628c94e5192889809313.jpg?itok=IXJy0Q90)
Як кожен хороший господар дбає про чистоту свого двору, так і кожен працівник – про чистоту робочого місця і навколо нього.
Саме тому в межах щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбулася загальнообласна толока. До Дня благоустрою долучилися і працівники обласної військової адміністрації. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
«Понад 100 працівників розчистили територію навколо головної адмінбудівлі Закарпаття. Сквери, де часто полюбляють відпочивати й ужгородці, прибрали від залишків гілок, минулорічного листя та сміття. Тепер тут охайно та чисто, і хотілося б, щоб так було якомога довше», – зазначив Мирослав Білецький.
За його словами, такі толоки відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОВА провели у всіх районах області. Там до Дня благоустрою долучилися представники органів влади, місцевих громад, установ та організацій, звільнивши свої населені пункти й прилеглі території від сміття та відходів.
Остання зміна сторінки: 22-04-2022 15:31