![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-04-07_12-41-38.jpg?itok=yu1ZH-xO)
За словами заступника голови ОВА Василя Іванча, обов’язок керівництва краю – створити для них комфортні та безпечні умови. Завдяки тісній співпраці із закордонними партнерами вчергове українці отримують прихисток у курортному європейському містечку.
«Багато людей залучені до цього нелегкого процесу, бачимо внесок кожного. Зокрема, ми вдячні болгарським колегам за такі можливості.
Від імені очільника області Віктора Микити і від себе особисто побажав легкої та безпечної дороги. Сподіваюся, що така поїздка буде корисною, а до моменту повернення в Україні буде мир та спокій», – наголосив Василь Іванчо.
Остання зміна сторінки: 07-04-2022 12:45