![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-04-02_14-39-11.jpg?itok=9dhAq4RF)
Український освітянський видавничий центр «ОРІОН» підготував книги за власні кошти. Така допомога сьогодні є особливо важливою.
Йдеться про підручники з усіх предметів для учнів 1-4 класів відповідно до програми НУШ та з кількох дисциплін для старших школярів.
За словами очільника краю, 650 примірників уже відправили в Угорщину, де у групах проводитимуть навчання для маленьких українців. Таку ж кількість книг днями надішлють у Словаччину.
«Завдяки цим книгам якісна освіта буде доступною і в тих країнах, котрі прийняли наших переселенців. Діти – наше майбутнє. Ми повинні дбати про них, де б вони не були і у яких би важких умовах ми не перебували», — наголосив Віктор Микита.
Знаково, що передали частину підручників саме до Міжнародного дня дитячої книги.
Остання зміна сторінки: 02-04-2022 17:53