![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-28_18-56-54.jpg?itok=_S4661dx)
Як повідомляє директор департаменту охорони здоров'я ОВА Анатолій Пшеничний, для отримання консультації лікаря укладати декларацію не потрібно.
За його словами, зараз не всі препарати є в аптеках, тому спеціалісти коригують лікування. Також внутрішньо переміщені особи звертаються за допомогою у разі загострення хронічних захворювань.
«Лише невелика частина, понад 4 тисячі людей, таки переуклали декларації з нашими сімейними лікарями, адже потребували госпіталізації, направлень до інших спеціалістів, переоформлення чи отримання медичних документів.
В області система охорони здоров'я працює в посиленому режимі, лікарі готові надавати допомогу всім, хто її зараз потребує», — наголосив Анатолій Пшеничний.
Остання зміна сторінки: 28-03-2022 20:36