![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-05_16-21-10.jpg?itok=4drrJa4E)
Приватний підприємець Катерина Григорик координує переселенців на залізничному вокзалі в Ужгороді:
«Разом з іншими зустрічаємо вимушено переміщених осіб ще на пероні. Там одразу повідомляємо про можливість отримати харчування, гарячі напої у приміщенні вокзалу та пропонуємо безкоштовне перевезення до певних локацій. За потреби спеціалісти надають медичну допомогу та психологічну підтримку.
Більшість людей, які приїжджають, – трохи розгублені. Важливо пояснити їм все, скоординувати та просто вислухати».
Остання зміна сторінки: 05-03-2022 16:22