![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-05_13-25-38.jpg?itok=8I8gvzIs)
«"Дзвінкове", "Косино", "Лужанка" – опівдні 5 березня тут нема жодного автомобіля на виїзд з України. До 20 – на КПП "Вилок", "Солотвино", "Чоп (Тиса)", "Малий Березний". Найбільша черга станом на 12.00 на українсько-словацькому кордоні на пункті перетину "Ужгород"», – зауважив Мирослав Білецький.
За його словами, транспортні потоки вдалося розподілити таким чином, щоб черги розсіялися, а люди не проводили в очікуванні перетину державного кордону добу і більше.
Тих, хто прибуває залізницею, автобусами відвозять у ті КПП, де черга найменша.
Завдяки тому, що додали більше вагонів на залізничному маршруті «Чоп-Захонь», а також тому, що вже 6 днів поспіль курсує потяг із Чехії, тисячі вимушених переселенців змогли без черг виїхати у сусідні держави.
Остання зміна сторінки: 05-03-2022 13:27