Укрзалізниця запустила Центр передачі гуманітарних вантажів на вокзалі міста Ужгород.

Що приймаємо?

Адресні передачі, невеликі вантажі, медикаменти, продукти тривалого зберігання,  коробки, пакети.

Пріоритетними типами вантажів є медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування довготривалого зберігання, одяг, бутильована вода, дитячі продукти (їжа, підгузки тощо), спальні мішки та каремати.

Всі вантажі мають бути надійно та безпечно запаковані. До прикладу, скляна тара – не є надійною.

Прохання надавати вантажі цілими упаковками.

Вантажі мають бути підписані – ім’я, телефон контактної особи, що зустрічає, місце призначення, цей надпис має бути чітко видно.

Увага! Поставтесь відповідально до фізичних можливостей волонтерів, якщо ваш вантаж потребує погрузки, шукайте допомогу самостійно.

Куди везти: приміський вокзал м.Ужгород, праворуч від центрального вокзалу.

Контактна особа: Богдан 050 076 7056

Слава Україні!