Директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОВА Віктор Мацола на брифінгу повідомив, що сьогодні всі відповідні органи працюють у посиленому режимі.

«Область отримала майже 335 млн грн для організації виплати державних допомог, компенсацій, грошового забезпечення, пільг і житлових субсидій, нарахованих у поточному місяці», — наголосив Віктор Мацола.

За його словами, відповідні підрозділи ОВА результативно співпрацюють із територіальними громадами краю і щодо соціального захисту тимчасово переміщених осіб.

Якщо ви вимушено виїхали з місця проживання, для отримання виплат потрібно стати на облік у ТГ, де зараз перебуваєте, і надати всю необхідну інформацію.

Також можна звернутися до:

• Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545. Оберіть кнопку 2, розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);

• Пенсійного фонду України за номерами, які розміщені за посиланням https://www.facebook.com/pfu.gov.ua (можна передати інформацію також через електронний кабінет).

Остання зміна сторінки: 04-03-2022 13:56