![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/621e1a06085db993708047.jpg?itok=yVypROPt)
Закарпатська область отримала майже 18 тонн гуманітарного вантажу від Червоного Хреста Словаччини.
Щойно передача відбулася на пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке» за участі голови ОВА Віктора Микити та радника Прем'єр-міністра Словацької Республіки Едуарда Бураша.
«Найнеобхідніше направимо безпосередньо туди, де тимчасово проживають вимушено переміщені особи, на локації безкоштовного харчування та в інші області, які відчувають гостру нестачу речей першої необхідності, продуктів тощо», – зазначив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 01-03-2022 15:19