![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61d5ca3808cb6156564069.jpg?itok=wpsgsUYO)
Про те, що людям віком 60+ можна отримати бустерну дозу від COVID-19, стало відомо 31 грудня, коли Міністерство охорони здоров’я підписало відповідний наказ.
Вакцину для третього щеплення можна обрати самостійно незалежно від того, якою імунізувалися напередодні. Головна умова – після закінчення курсу вакцинації повинно пройти 6 місяців.
78 закарпатців вже скористалися можливістю зробити третє щеплення. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
За його словами, 74 особи для цього обрали вакцину Comirnaty\Pfizer, 4 – Moderna.
Водночас додаткову дозу отримали 23 людини.
Загалом вакцинальний цикл від коронавірусу завершили 265 385 осіб, ще 329 841 людина отримала перше щеплення.
«Імунізація від ковіду – це можливість захистити себе від важкого перебігу недуги і продовжувати трудову діяльність незалежно від зони епіднебезпеки», – прокоментував Мирослав Білецький.
Остання зміна сторінки: 05-01-2022 21:10