![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61c4ae838293f522543791.jpg?itok=6ZayjqS2)
Закарпатка Ольга Карпова імунізувалася в Центрі вакцинації в атріумі ОДА.
15-річна дівчина входить до складу організації «Пласт». Сьогодні вона разом з іншими скаутами передала області Вифлеємський вогонь миру.
«Завдяки моїй діяльності в осередку я постійно комунікую з великою кількістю людей, відвідую різноманітні заходи. Тож не мала сумнівів щодо важливості щеплення», – зауважила школярка.
За її словами, вакцинація особливо важлива для молодих людей, адже, відвідуючи гуртки чи спілкуючись у компанії друзів, вони наражають на небезпеку себе та оточення.
Остання зміна сторінки: 24-12-2021 07:55