![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61b319e2b2431351995570.jpg?itok=qag97zEV)
Імунізація населення продовжується щоденно у різних куточках області. Для зручності і безпечного виконання щеплень у Закарпатті розгорнута розгалужена вакцинальна мережа.
У будь-якій локації кожен охочий імунізуватися проти COVID-19 може обрати одну із доступних вакцин.
Загалом 300 069 закарпатців отримали хоча б одну дозу вакцини, з них 230 тисяч — завершили комплекс. Зараз показники щеплених в області сягнули 24% та 18,5% відповідно.
Від початку вакцинальної кампанії медики виконали 530 тисяч щеплень.
Загалом уже 45,2% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти коронавірусу, 39,4% дорослого населення пройшли повний курс вакцинації.
Остання зміна сторінки: 10-12-2021 11:15