![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/264289414_4989430777744173_6342774838302644634_n.jpg?itok=kovGabs7)
В День Збройних сил України голова Рахівської райдержадміністрації Олександр Небила отримав подяку Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Дві знакові дати 5 і 6 грудня переплелись в одне ціле, як символ єдності волонтерів і військових української армії. Саме люди світлих помислів та доброї волі сьогодні роблять неможливе – єднаються заради спільної мети – перемоги України над агресором.
“Це особливе для кожного з нас свято – день незламних воїнів, завдяки яким ми живемо у суверенній незалежній Україні.
Величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.
Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє”, - зауважив Олександр Небила.
Остання зміна сторінки: 06-12-2021 11:43