![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/0612201.jpg?itok=o8tkFuw8)
6 Грудня — День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто захищав та нині захищає територію нашої країни від ворогів.
Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани!
Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.
Тож шановні наші захисники! Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаю Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.
Остання зміна сторінки: 06-12-2021 13:05