![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61a79da4f184d188828479.jpg?itok=Ug8QxYqv)
У Закарпатті продовжується активна вакцинальна кампанія, населення щоденно імунізується у межах розгорнутої розгалуженої системи локацій, де можна отримати щеплення проти COVID-19.
Як повідомив в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський, захист краян від коронавірусу шляхом імунізації – важливе завдання, яке виконують у регіоні за всебічної підтримки Президента України Володимира Зеленського.
Протягом листопада медичні працівники виконали 114 310 щеплень. За цей час 55 тисяч закарпатців отримали першу дозу вакцини, майже 59 тисяч – завершили вакцинальний комплекс.
«Цього місяця медики виконали на 24% щеплень більше, ніж у жовтні, коли показник проведених вакцинацій сягнув 91 тисячі. Тут бачимо позитивну динаміку, але нам потрібно й надалі нарощувати темпи імунізації», – наголосив Петро Добромільський.
Остання зміна сторінки: 01-12-2021 19:50