![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/619b9ef5cd06e248542207.jpg?itok=3zGWW3Jk)
Щоденно закарпатці мають можливість імунізуватися у різних населених пунктах області однією з чотирьох вакцин на вибір.
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, від початку листопада медики виконали 79 574 щеплення, 42 454 з них – перша доза вакцини.
«За цей період понад 35 тисяч осіб завершили комплекс імунізації, тобто отримали всі дози, що вказані у протоколі вакцинації», – зауважив Ігор Шинкарюк.
Найчастіше для імунізації краяни обирали вакцину Pfizer від Comirnaty – цією вакциною щепилося 58,2% людей, на другому місці — CoronaVac, якою імунізувалося 30,2%.
«Бачимо, що у порівнянні з початком п'ятої хвилі населення імунізується активніше. Важливо розуміти, що вакцинація рятує життя та уберігає від госпіталізації і смерті», – наголосив заступник голови облдержадміністрації.
Остання зміна сторінки: 22-11-2021 15:58