Про розвитк інфраструктури туризму, нових продуктів та послуг Рахівщини обговорили на нараді в райдержадміністрації

Голова Рахівської райдержадміністрації Олександр Небила взяв участь у нараді з питань розвитку інфраструктури туризму, нових продуктів та послуг Рахівщини, інціаторами якої були Юрій Сас, керівник туристично інформаційного центру Рахівського району та Федір Шандор керівник Закарпатської туристичної організації.

Основний акцент зроблено на налагодженні комунікації та співпраці для розвитку туристичної галузі в територіальних громадах, місцевих проблемах та перспективах розвитку туризму, самостійного створення туристичного продукту, який не залежатиме від сезону, тощо. Важливим аспектом розмови стала тема податків.

Сьогодні всі області України борються за туристів. І для того, щоб люди з грошима до нас поїхали, ми маємо бути найкреативнішими, найцікавішими, використовувати неочевидні підходи. І тоді ми отримаємо максимальне потрапляння в цільову аудиторію людей, які готові платити за щось нове та цікаве. І тоді вся та робота, яка проводиться, отримає сенс», - наголосив Федір Шандор.

Також під час заходу представлена крафтова тайстра-кошар «Закарпатська Гуцульщина».

Остання зміна сторінки: 17-11-2021 10:36