![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6193ca52e14b3108604220.jpg?itok=KMyi3-Cb)
Коронавірусна інфекція може бути небезпечною для старших людей, особливо якщо вони ще й мають такі супутні хронічні захворювання, як бронхіальна астма, діабет, гіпертонія тощо. Особи віком 60+ – це одна з найуразливіших категорій до COVID-19. На цьому наголосив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
«Імунізація цієї групи є важливою, оскільки таким чином знижується ризик тяжкого перебігу COVID-19, госпіталізації, смерті. Тому категорія 60+ має бути у пріоритеті вакцинації, щоб зберегти їхні життя», – зауважив заступник очільника краю.
За його словами, від початку пандемії в області на коронавірус захворіло уже більш ніж 20 тисяч людей старшого віку.
Отримувати щеплення літні люди почали ще під час 4 хвилі вакцинації.
Зараз в Україні проти COVID-19 імунізували понад 80 тисяч осіб старше 60 років, із них майже 40 тисяч отримали дві дози.
Остання зміна сторінки: 16-11-2021 21:53