![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/618e34340d7d5230281573.jpg?itok=iknwgoj6)
Сьогодні у Закарпатській області з робочим візитом перебувають Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Словацької Республіки Едуард Хегер.
Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков долучився до зустрічі Глав Урядів двох країн у міжнародному пункті пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке». ПП тут цілодобовий для автомобільного транспорту, та невдовзі тут може з'явитися ще й пішохідний, роботи над яким тривають.
За словами Прем’єр-міністра України, потрібно укласти необхідні угоди зі Словаччиною для запровадження там пішохідного й велосипедного руху.
«Відповідний протокол перебуває на розгляді Словацької сторони. Розраховуємо на конструктивне обговорення цих питань під час наших двосторонніх зустрічей», — зауважив Глава Уряду України.
Денис Шмигаль та Едуард Хегер оглянули стан прикордонної інфраструктури, роботу стаціонарної скануючої системи. Окрім цього, у межах зустрічі обговорили актуальні питання взаємодії з питань функціонування міжнародного автомобільного пункту пропуску.
«Завдяки тісній співпраці України та Словацької Республіки вдається ефективно реалізовувати проєкти у межах розбудови пунктів пропуску, реконструювати та модернізовувати прикордонну інфраструктуру в Закарпатській області», — зауважив Анатолій Полосков.
Остання зміна сторінки: 12-11-2021 11:54