Зустріч із представниками Укрпошти щодо вакцинації та роботи пункту щеплення у відділенні Укрпошти.

Голова районної державної адміністрації Олександр Небила провів зустріч із представниками Укрпошти щодо вакцинації та роботи пункту щеплення у відділенні Укрпошти.

«Зараз надважливо провести ефективну вакцинацію населення від захворюваності на коронавірус. Саме для цього потрібна співпраця лікарів та організацій району. Медики стоять на передовій боротьби із захворюваністю населення.  Задля збереження життя людей під час таких небезпек ми повинні об’єднати зусилля для протидії загрозі захворювання », — наголосив Олександр Небила.

Наразі у районі діє додатковий пункт щеплення за адресою м. Рахів вул. Миру 46, у приміщенні Укрпошти

Остання зміна сторінки: 03-11-2021 16:15