![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/4dd3869a29abe4f212c937daab5f7be3.jpeg?itok=Oe_p-2e5)
Шановні захисники і захисниці! Дорогі батьки та рідні героїв! Шановні земляки!
У величне свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва ми відзначаємо державне свято – День захисника України.
Це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.
У цей день ми вшановуємо тих, хто боровся за нашу свободу та по сьогоднішній день відстоює незалежність нашої Батьківщини.
Нехай почуття любові до рідної землі, прагнення миру і волі ніколи не покидають нас, а служіння державі та її захист залишаються справою честі та життя.
Бажаю вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!
Слава Україні! Слава її Героям!
Остання зміна сторінки: 14-10-2021 10:20