![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6165be2405617418205935.jpeg?itok=WEDF_RY0)
Продовжуємо знайомити Вас із закарпатськими медиками, які щодня борються з коронавірусом.
Сьогодні – це Федір Раті, лікар загальної практики — сімейної медицини в амбулаторії с. Велика Добронь.
Раніше пан Федір працював у Центрі вакцинації в ПАДІЮНі, а сьогодні продовжує робити щеплення проти COVID-19 в атріумі Закарпатської облдержадміністрації.
На питання про те, чи вагався імунізуватися, Федір Раті впевнено відповідає, що вони усім колективом чекали вакцинації і зовсім не сумнівалися в її необхідності:
«Я імунізувався вакциною AstraZeneca ще в березні цього року, як тільки з'явилася така можливість. Усі працівники нашого медичного закладу також щеплені».
Лікар щодня імунізує закарпатців в амбулаторії села Велика Добронь та за графіком у Центрі вакцинації в ОДА і наголошує, що єдиний спосіб боротьби з поширенням COVID-19 – вакцинація.
Остання зміна сторінки: 12-10-2021 21:54