![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/3j0a9256_id57891_650x410_4_650x410.jpg?itok=uhETzFki)
За даними Міністерства охорони здоров’я до помаранчевої зоні потрапили вже 11 областей: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька області.
У "помаранчевій" зоні будуть застосовуватися обмеження «жовтого» рівня. Плюс додаткові обмеження на свій розсуд зможуть вводити місцеві влади.
Обмеження жовтої зони:
заборонені масові заходи за участю більше 1 людини на 4 кв. метри площі будівлі або території;
заборонена наповненість кінозалів і залів інших установ культури більше 50% місць;
заборонена заповненість спортзалів і фітнес-центрів більш ніж 1 людина на 10 кв. метрів;
заборонена робота навчальних закладів, крім тих, де менше 80% персоналу мають жовтий або зелений COVID-сертифікат.
При цьому в МОЗ заявили, що обмеження не будуть застосовуватися, якщо жовті або зелені COVID-сертифікати будуть у більш ніж 80% персоналу і 100% відвідувачів закладів або заходів (крім осіб до 18 років).
Для успішної вакцинації сьогодні Рахівщина має все необхідне.
«Важливо розуміти, що єдиний шанс уникнути піків захворюваності на ковід – це вакцинація. Якщо ми не провакцинуємо населення, то, на жаль, знову спустимось до червоної епідеміологічної зони, зайдемо у новий локдаун. Сьогодні провакцинуватись може кожен. В районі є достатня кількість вакцин різних виробників. Ми закликаємо кожного мешканця району вакцинуватись. На ділі, а не на словах, показати, що ми справді відповідальна європейська держава», - зазначив голова Рахівської РДА Олександр Небила.
Індикаторні показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19
Остання зміна сторінки: 06-10-2021 11:45