![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61548e58e372f575649369.jpg?itok=R2oM5Ocv)
У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» реалізували масштабний проєкт реконструкції стадіону ДЮСШ у Мукачеві.
Про це повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
За його словами, європейські умови для занять спортом – це коли сучасне мініфутбольне поле, дитячий спортивний майданчик, доріжки для стрибків у пісок, майданчик з 4 вуличними тренажерами кросфіт, бігові доріжки, освітлення на території – 24 прожектори, які дають можливість займатися у будь-який час доби, відремонтовані трибуни, встановлені нові лавиці та крісла.
«Завдяки такому потужному підвищенню функціональних можливостей дитячо-юнацької спортивної школи до спорту та здорового способу життя вдасться залучити ще більше наших краян», – підкреслив Іштван Петрушка.
Остання зміна сторінки: 29-09-2021 19:18