![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/614f0f2c9e773064748908.jpg?itok=h9jzdDma)
Оновлене приймальне відділення Мукачівської ЦРЛ – це черговий успішний проєкт, який вдалося реалізувати в межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.
За його словами, у закладі охорони здоров’я здійснили реконструкцію І-го поверху хірургічного відділення під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
«Сьогодні тут сучасні і комфортні умови праці для лікарів та якісне медичне обслуговування для пацієнтів. Завдяки такій модернізації приймального відділення алгоритм надання медичної допомоги суттєво покращиться», – зауважує Іштван Петрушка.
Остання зміна сторінки: 25-09-2021 15:39