![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/614b2f1b517d6044114488.jpg?itok=L-Rw62Ux)
Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Ужгороді нещодавно установили найбільший флагшток Закарпаття.
«Знаково, що відкриття приурочили до 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора. Саме стяг є національною символікою, що підтверджує нашу незалежність та демократичність», — наголосив Ігор Шинкарюк.
Варіантів тлумачень у народі багато, проте утвердилася думка, що синій колір у верхній частині прапора – це чисте небо над Україною, а жовтий у нижній – це стигла пшениця на безкраїх українських полях.
«Наш прапор, що майорить тепер на 30-метровому флагштоці, — постійне нагадування про наш шлях до незалежності», — підкреслив заступник голови облдержадміністрації.
Остання зміна сторінки: 22-09-2021 16:43