В урочищі Ділок відбулось відкриття пам'ятника вівчарю.

В суботу, 18 вересня в урочищі Ділок Олександ Небила прийняв участьу відкриті пам'ятника Вівчарю.
Відкриття пам'ятника є знаковою подією , так як вівчарство є традиційною професією Рахівщини. Автором скульптури став Петро Жуланов.
Пам'ятник відкрили за участі керівників Рахівської РДА, громад та районної ради. Відзначили грамотами за нелегку працю, людей, які вносять значний вклад у розвиток вівчарства нашого краю.
У рамках концертної програми виступили народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю "Лісоруб", оркестр "Бичківські музики" Великобичківської мистецької школи, дитячий фольклорно-етнографічний колектив Ясінянської школи мистецтв та директор клубу с. Верхнє Водяне Іван Павлюк.

"Нехай втілюються у життя ваші найсміливіші професійні плани та задуми."  - зазначив Олександр Небила

Остання зміна сторінки: 20-09-2021 10:04