![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/39777169_1625876360856112_7028846797472661504_o-960x600.jpg?itok=SGn6jCH9)
Шановні мешканці Рахівського району!
Сердечно вітаємо вас з Днем Державного прапора України!
День Державного прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях, та під якім український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор.
Тож бажаємо вам в цей святковий день успіхів у розбудові нашої української держави, міцного здоров'я, благополуччя, радості та щастя!
Остання зміна сторінки: 24-08-2021 10:22