![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/240387312_539041763982091_4566520418155665989_n.jpg?itok=1kJQQU94)
За сприяння голови райдержадміністрації Олександра Небили працівники Рахівської РДА здійснили похід на ще одне з мальовничих місць Українських Карпат – водоспаду Лихий “Карпатського біосферного заповідника”.
Стартували від демонстраційного форелевого господарства Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення та пройшли близько трьох кілометрів пішохідною маркованою стежкою, яка з наближенням до водоспаду стає ледь помітною.
Водоспа́д Лихий — водоспад у Кузійському заповідному масиві Карпатського біосферного заповідника.
Водоспад однокаскадний, заввишки приблизно 20 м. Розташований у межах Рахівського району Закарпатської області, між селами Ділове (на північ від Географічного центру Європи) та Костилівка (південному заході), за 3,5 км від демонстраційного форелевого господарства Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення Карпатського біосферного заповідника.
Вже біля самого водоспаду перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок привітав всіх з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.
«Державний Прапор - це історія і майбутнє нашої країни, символ її міцності та незалежності. Вітаю зі святом, дорогі колеги! Щастя та добробуту кожному з вас. Нехай наш прапор гордо майорить і надихає всіх нас на нові перемоги!», - зазначив Віктор Турок.
Щиро вітаємо жителів району з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України! Бажаємо всім міцного здоров’я добра і радості, злагоди й порозуміння, щоб небо над головою завжди було ясним і блакитним.⠀
Остання зміна сторінки: 22-08-2021 20:39