![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/60f90b75e0c00761840193.jpg?itok=g6Zrbjqq)
Згідно з офіційними даними 34 501 закарпатець вже отримав дві дози вакцини, ще 65 901 – першу. Таким чином, медики зробили всього 100 402 щеплення мешканцям Закарпаття. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
За його словами, минулої доби, 21 липня, імунізували 3618 осіб. З них 2279 людей вакцинували першою дозою, 1339 – другою.
«Закарпатцям, які зробили одне щеплення, важливо не проґавити час для проведення другого. Водночас ті, хто ще не вакцинувався, можуть зробити це у зручному для себе місці щодня: чи то в організованому колективі, чи в найближчій амбулаторії, чи у Центрі вакцинації. Адже це єдиний дієвий спосіб побороти вірус, який докорінно змінив життя усього світу», – зазначив Мирослав Білецький.
Остання зміна сторінки: 22-07-2021 09:59