![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/52190.jpg?itok=kmdpFruE)
Шановні миротворці!
Вітаємо з святом – Днем українських миротворців!
Створювати мир – одна з найскладніших задач у сучасному світі, особливо, якщо мова йде про зони бойових дій. У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Батьківщини.
Сьогодні кожен воїн в Україні бере на себе місію миротворця, бо ми захищаємо свою землю, свободу, демократію, європейський вибір.
Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.
Бажаємо вам та вашим родинам божого благословення , миру, щастя та добра.
Слава воїнам-миротворцям!
Слава Україні!
Остання зміна сторінки: 15-07-2021 10:36