В рамках роботи з питань ліквідації збитків, завданих негодою, до Ясінянської громади прибули спеціалісти-геологи Закарпатського Гідрогеологічного Центру Львівської геологорозвідувальної експедиції

За зверненням голови райдержадміністрації Олександа Небили сьогодні до Ясінянської громади прибули спеціалісти-геологи Закарпатського Гідрогеологічного Центру Львівської геологорозвідувальної експедиції.

Метою даного візиту є проведення невідкладних заходів та подальшої оцінки наслідків руйнівних процесів, зумовлених екогеннми геологічними процесами в населених пунктах Ясінянської громади, для планування робіт щодо відновлення пошкоджених об’єктів і надання допомоги постраждалим мешканцям.

Голова райдержадміністрації наголосив на важливості даного питання, подякував за оперативність, допомогу та проведену роботу.

Остання зміна сторінки: 14-07-2021 16:07