![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/unnamed_2.png?itok=TNZXP9kN)
На сьогодні в районі спостерігається зниження показників захворюваності, а також зменшення ліжкомісць та госпіталізації, що є результатом дотримання попередніх карантинних обмежень і початку проведення вакцинації.
Однак, щоб остаточно подолати коронавірус потрібно максимально робити щеплення, яке на сьогодні є найбільш дієвим захистом від зараження.
Район забезпечений достатньою кількістю доз вакцин, які використовують в Україні і схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
На території району майже у кожній громаді при АЗПСМ можна пройти щеплення проти COVID-19.
Пункти щеплення:
1. м. Рахів — Рахівська районна лікарня (нове приймальне відділення, каб. 4,6) вул.Карпатська, 1
2. смт. Ясіня — амбулаторія ЗПСМ, вул.Коцюбинського, 25
3. смт. Вел.Бичків — аммбулаторія ЗПСМ, вул.Грушевського, 76
Також, з наступних вихідних, 17 та 18 липня, в Рахові на базі Рахівської районної державної адміністрації, за адресою: м.Рахів, вул.Миру, 1., працює Центр вакцинації, де отримати шеплення можуть всі бажаючі.
Графік роботи: у суботу та неділю щотижнево, з 9:00 по 17:00.
Керівництво Рахівької РДА закликає мешканців району відповідально поставитися до вакцинування заради власної безпеки, своїх рідних і близьких, оскільки, вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань і запобігти розвитку небезпечних ускладнень, які можуть стати причиною інвалідності та навіть летального результату!
Остання зміна сторінки: 09-07-2021 14:21