Урочистості до Дня національної поліції України!

Сьогодні, напередодні Дня Національної поліції України, голова райдержадміністрації Олександр Небила відвідав  районний відділ поліції, де відбулися урочисті заходи з нагоди свята.

Очільник району привітав працівників з професійним святом, побажав міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо українського народу!

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять побратимів, загиблих при виконанні службових обов’язків, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Також, за особисту мужність та високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України працівників правоохоронних органів району нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 02-07-2021 15:41