![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/001.jpg?itok=83DQiBYZ)
В районі працює Центр вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19
Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Небили відбулася робоча нарада з структурними підрозділами райдержадміністрації та працівниками КНП „Рахівський ЦПМСД” щодо підсумків вакцинальної компанії в районі та діяльності центру.
Учасники наради звітували про проведену роботу та проінформували щодо запланованих заходів в подальшому.
В ході роботи Олександр Небила закликав активізувати роботу у напрямку інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо роботи Центру вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на базі Рахівської районної державної адміністрації, за адресою: м.Рахів, вул.Миру, 1.
Додатково обговорено хід вакцинації, як тих, кого попередньо запросили сімейні лікарі на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення. Нагадаємо, що пріоритет надається літнім людям.
На завершення наради погодили ряд доручень та запланованих зустрічей з керівниками установ, організацій району з цього питання.
„Більше року всі чекали на появу в районі вакцини від коронавірусу. І зараз коли район забезпечений достатньою кількість доз, ми маємо вакцинуватися! Це саме та турбота, той захист, який ми маємо використати в час пандемії, від якої потерпає цілий світ”, – зауважив голова райдержадміністрації.
Остання зміна сторінки: 02-07-2021 12:58